Novinky

 „Stánek Lagardere Travel Retail na Profesia days“

15.11.2018

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější veletrh práce? To je Profesia days! Uchazeči o změstnání se s námi mohli potkat ve dnech 7.-8.11. na výstavišti PVA EXPO Letňany, kde jsme měli Lagardere Travel Retail stánek. Mezi 140 vystavovateli jsme byli nepřehlédnutelní a pro návštěvníky měli připravené nejen propagační materiály, ale i makronky z našeho francouzského pekařství PAUL. Návštěvníkům jsme prezentovali naši společnost i pracovní příležitosti, které aktuálně nabízíme. 

 „Účast na veletrhu práce v Centru Černý Most“

25.10.2018

V pátek 26.10. jsme se zúčastnili veletrhu práce v Centru Černý Most. Návštěvníkům jsme představili naši společnost Lagardere Travel Retail a informovali je o možnostech spolupráce jak na hlavní pracovní poměr, tak i zkrácený úvazek nebo brigádu.

 „COSTA slaví 10 let!“

15.10.2018

Costa Coffee je v českém kavárenském světě už 10 let. Řetězec začínal s jednou kavárnou v Praze, dnes se pyšní 48 pobočkami po celé republice. Ke kulatinám si Costa Coffee nadělila narozeninovou kampaň, která poběží v průběhu celého října a vyvrcholí až v listopadu, kdy byla první kavárna otevřena. Sledujte nás na našem facebooku a oslavte to s námi!

 „COSTA seznamuje“

25.9.2018

Náš „COSTAVAN“ v září vyrazil mezi studenty a to na Fakultní seznamovák pořádaný pro studenty fakulty informatiky a statistiky. Studentům jsme nabídli naši prémiovou kávu a představili možnosti flexibilních brigád v našich konceptech. Máte zájem o brigádu ke studiu i Vy? Napište na job@lagardere-tr.cz a přidejte se k nám.

 „Teribear hýbe Prahou a my jsme u toho“

19.9.2018

V průběhu září se po 10 dnů konala sportovně-charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou, které se za náš Lagardere Travel Retail tým zúčastnilo 62 běžců a kde se nám společnými silami podařilo naběhat úžasných 1902 km. Tímto počtem naběhaných km jsme obsadili výborné 26. místo a dětem tak vyběhali částku 57.060 Kč.  Vzhledem k celkové účasti více než 15.604 zaregistrovaných účastníků a 600 skupin jsme na svůj výkon náležitě pyšní 🙂 . Konečný výtěžek tohoto ročníku je 9.624.375 Kč. Tuto částku Nadace Terezy Maxové rozdělí mezi znevýhodněné děti, které to potřebují.

 „PAPER DOT.“

3.9.2018

Lagardere Travel Retail uvádí nový koncept tak trochu jiného papírnictví! Přijďte se podívat do naší první prodejny v prostorách vestibulu stanice metra Letňany – těšíme se na Vás!

 „UGO Očista

– nastartujte se na zimu!“

3.9.2018

Nachlazení, únava nebo špatná nálada? Tuhle zimu Vás nedostanou. Tedy když si pořádně dobijete baterky. Zaregistrujte se do UGO Očisty a buďte připraveni odolávat všem nástrahám mrazu.

Více o očistě najdete na www.ugoocista.cz.

 „Vyhrajte zájezd do Amsterdamu!“

29.7.2018

Costa Express pro vás ve spolupráci se společností Shell  připravili super letní soutěž, díky které si můžete užít prodloužený víkend v Amsterdamu!

Stačí když se v období od 15. července do 15. září 2018 vyfotíte se zakoupenou kávou Costa Express z benzinové pumpy Shell a pošlete své originální foto na e-mail soutez@costa-coffee.cz. Nejlepší snímek vybereme do 30. září 2018 a jeho autora odměníme zájezdem do Amsterdamu.

Více informací o soutěži a podrobnější pravidla najdete na Facebooku nebo na webu Costa Express.

Těšíme se na vaše fotografie!

 „Jdi za svým snem“

26.6.2018

Květen a červen byl ve znamení projektu „Jdi za svým snem“ v obchodním centrum na Chodově a na Černém Mostě. Projekt byl určen všem provozovatelům obchodních jednotek v těchto OC a zájemcům o práci z řad znevýhodněných mladých lidí. Jakožto provozovatelé jsme u toho nechyběli a zájemcům jsme ukázali možnosti spolupráce a zároveň i chod našich prodejen v reálném provozu.

Vyvrcholením celé akce byly „Dny pohovorů“, na kterých se zájemci o práci setkali se členy HR oddělení. Projektu jsme se rádi zúčastnili a navíc jsme z řad zájemců přivítali několik nových kolegů na našich provozovnách!

Novým kolegům přejeme hodně pracovních úspěchů!

Gratulujeme našim kolegům!

6.6.2018

Kolegové z našich gastronomických konceptů, kteří se minulý týden účastnili celofiremní soutěže Lagardere Foodservice Championship 2018 v přípravě kávy a sendvičů v Paříži skončili na krásných 2. místech!

Řetězec Costa Coffee reprezentovala Kateřina Vitoušová, nejlepší evropská baristka Costa Coffee loňského roku, a její cold drink (Ibiškové cortissimo) byl vyhlášen za nejlepší ze všech!

V sandwich competition soutěžili Michal Bareš (Paul) a Barbora Šmejkalová  (Pizza La Mia Stazione). Porotu pak originální recepturou a dobrým výkonem přesvědčil Michal Bareš.

Děkujeme a přejeme ještě hoooodně úspěchů!

Užijte si léto s pekařstvím PAUL!

4.6.2018

Přijde ochutnat naše letní speciály!

Třeba lněnou bagetu s krutí šunkou nebo jeden z osvěžujících salátů a to buď s řepou sous-vide a kozím sýrem nebo s bulgurem a grilovanou zeleninou!

Prostě si s námi užijte léto!

Naši pizzu si zamilujete!

3.6.2018

Vždy čerstvou a bohatě obloženou pizzu v Pizza La Mia Statione můžete nyní mít již za 25 Kč za 1/6 nebo od 149 Kč za celou Ø 40 cm pizzu!

A to již v 7 provozovnách v ČR!

Nechce se Vám čekat ve frontě? Pizzu si můžete jednoduše objednat po telefonu a přijít ji pouze vyzvednout na pobočku!

Už jste to zkusili?

2.6.2018

V Hello pekařství máme tradiční hořickou trubičku plněnou poctivou českou zmrzlinou!

A to za akčních 20 Kč!

Tak se určitě stavte a ochutnejte!

Nejdůležitější jídlo dne? Snídaně!

28.5.2018

Zpříjemněte si ráno křupavým máslovým croissantem s jahodovou náplní  Až do konce června ho ke kávě dostanete za zvýhodněnou cenu

Soutěžte s COSTA Pronto!

17.5.2018
Vyfoťte nám svoji objednávku z Costa Pronto na Hlavním nádraží v Praze, vložte ji do komentáře k tomuto příspěvku na  faceboooku COSTY nejpozději do nedělní půlnoci 20. 5. a napište, co si nejradši dáváte, když pospícháte. My potom v pondělí do 11:00 vybereme tři vítěze – ve hře jsou dva keramické termohrnky a jedna Costa karta nabitá na 500 Kč!

Více podrobností a úplná pravidla najdete TADY .

Veletrh pracovních příležitostí pro děti z dětských domovů!!

23.4.2018

V sobotu 21.4. jsme byli jedním z vystavovatelů na veletrhu pracovních příležitostí pro děti z dětských domovů, který připravila nezisková organizace Nadání a dovednosti. Veletrhu se zúčastnilo okolo 80 dětí z celé republiky. Dětem jsme představili Lagardere Travel Retail, jednotlivé koncepty a možnosti, které jim jako společnost můžeme nabídnout. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této akce a pomohli účastníkům rozšířit obzory. Bližší informace včetně fotografií naleznete ZDE:

Čerstvá svačina a dobrá káva, to je Bread & Co!

23.4.2018

S radostí oznamujeme, že v odletové hale Terminálu 2 byla otevřena nová kavárna Bread & Co, která nabízí čerstvé a zdravé svačiny, dobrou kávu a další horké a studené nápoje.

Jdi za zelenou! Těšíme se na vás!

SOUTĚŽ MINI MAKRONKY

23.3.2018

Soutěžte o ceny v celkové hodnotě 200 000 Kč

Pojďte slavit s námi a zapojte se do soutěže!

Co můžete vyhrát?

10 × poukázka do pekařství PAUL v hodnotě 10 000 Kč

100 × poukázka do pekařství PAUL v hodnotě 1 000 Kč

Více info ZDE

Soutěž trvá od 23. března do 5. června 2018.

Druhá prodejna We are FOOD LOVERS otevřena!

2.3.2018

Zastavte se v naší zbrusu nové prodejně We are FOOD LOVERS, kde najdete regionální produkty, ale i mnoho dalšího.

Prodejnu naleznete na Terminálu 1, za bezpečností kontrolou, mezi prsty A a B.

Hubiz má další prodejnu!

16.2.2018

Náš veselý koncept hubiz se rožšířil o prodejnu ve vestibulu metra Pankrác! Kromě barevných postaviček se můžete tešit na širokou nabídku pečiva, jogurtů či hotovek v krabičce. V nabídce jsou pak třeba i legendární Libeřské koláče, ale i denní tisk, tabák a další věci, které oceníte nejen na cestě do práce.

Tak se stavte!

Úspěch na světovém finále!

25.1.2018

Naše baristka Katka Vitoušová vyhrála třetí místo ve světovém finále Costa Barista roku 2017/18!

Doplnila tak své předchozí skvělé úspěchy, kdy v listopadu vyhrála nejen evropské kolo soutěže Barista roku ale i titul Speciální nápoj roku!

Katce MOC GRATULUJEME!!

Provozovna We are FOOD LOVERS otevřena!

19.1.2018

V pátek 18. ledna byla otevřena první prodejna We are FOOD LOVERS s regionálními produkty v nejvyšší kvalitě. Navštivte nás a prohlédněte si produkty a jejich příběhy.

Najdete nás na Terminálu 2, prst D, za security scanery.

Novinka! Pastami v PAUL!

Ochutnejte lahodnou bagetu s originál hovězím pastrami, okurkami, majonézou a hořčicí.

Kombinace všech ingrediencí si vás zaručeně získá.

CHILLI MANGO ČOKOLÁDOVÝ DORT

Vychutnejte si příjemně pálivé chilli v kombinaci s intenzivní chutí čokolády a svěžím mangem v zákusku Chilli mango čokoládový dort. Čokoládový korpus pojatý jako brownie s piškoty střídá mangová pěna korunovaná mangovou polevou a chilli vlákny.

Slavnostní otevření nové největší prodejny na Letišti Václava Havla. 

7. 6. 2017.  

Na letišti je otevřena nová prodejna s rozlohou téměř 1500 m2 s nejen širokou nabídkou parfémů, kosmetiky, alkoholických nápojů, cukrovinek, tabákových výrobků, drobné elektroniky a travel doplňků ale i lokálním koutkem, kde se tvůrci nechali inspirovat pražským Staroměstským tržištěm a propojili ho s moderním interiérem.

Široká nabídka lokálních specialit, charakteristická pro Českou republiku, je určena nejen zahraničním návštěvníkům, ale také těm, kteří letí navštívit příbuzné či známé a chtějí jim přivézt něco typického pro naši zemi.