„Jsme vítězem tendru na Letišti Václava Havla

22.7.2019

Naše společnost se stala vítězem největšího tendru v historii Letiště Václava Havla a to na provozovatele Duty Free obchodů. Vítězstvím jsme získali kontrakt na 24 obchodních jednotek na dalších 10 let. Na letiště tak přineseme mnohem širší nabídku přizpůsobenou jednotlivým segmentům cestujících, nové exkluzivní značky, digitální prvky prodeje a nové prodejní kanály. Podoba obchodů bude ve stylovém a moderním designu, který bude odkazovat na Prahu a Českou republiku, její historii, architekturu a umění. Velký důraz bude kladen také na nabídku lokálních produktů. Jsme velice rádi, že budeme i nadále součástí jednoho z nejrychleji rostoucích letišť na světě.

 „Zástupce naší společnosti vítězem Vrní, prchni!

18.7.2019

Vrní, prchni! aneb Běh výčepních Pilsner Urquell, to byla akce, kterou se loučil pivovar Pilsner Urquell s letošním ročníkem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Naše společnost měla mezi výčepními z celé České republiky a ze Slovenska svého zástupce, který si vedl na výbornou. Náš kolega Jirka celý běh ulicemi lázeňského centra VYHRÁL. Jirkovi gratulujeme a jsme rádi, že máme mezi sebou nejrychlejšího běžce.

Novinky

 „Jdi za svým snem“ v OC Chodov

24.6.2019

V průběhu května a června jsme se opět zúčastnili projektu „Jdi za svým snem“ v OC Chodov. Jako provozovatelé několika obchodních jednotek jsme měli možnost účastníkům představit naši společnost, s tím spojené pracovní příležitosti a chod našich provozoven Costa Coffee a PAUL. Vrcholem celého projektu byl „Den pohovorů“, jehož výsledkem je několik nových kolegů na našich provozovnách. Nové kolegy vítáme a přejeme jim hodně úspěchů.

 „První místo na Foodservice Championship!

6.6.2019

Minulý týden se uskutečnila soutěž Foodservice Championship 2019 v Paříži, kde soutěžilo 10 zemí z celého světa. Je nám velkou ctí vám představit naši Baristku Maestro Naďu z ostravské pobočky, která soutěž vyhrála! GRATULUJEME!

 „Nové 1minute bistro na letišti“

29.5.2019

Na Letišti Václava Havla jsme otevřeli nové bistro! Zastavte se a dejte si výtečnou snídani nebo využijte jinou denní nabídku jako třeba americké hot dogy či domácí buchty, nebo využijte našeho samoobslužného kiosku.

Příjemné prostředí a dobré jídlo i nápoje vám ukrátí čas při čekání na odlet či vaše blízké.

Najdete nás na Terminálu 2 v příletové hale, pod eskalátory, směrem k Terminálu 1.

Těšíme se na vás!

 „Podpořili jsme nadaci POMOZTE DĚTEM a byli součástí „Peříčkového týdne“

20.5.2019

V rámci naší dlouhodobé spolupráce s nadací POMOZTE DĚTEM jsme ve prospěch 21.ročníku projektu Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize věnovali částku 200.000,- a zároveň se aktivně zúčastnili sbírkové akce „Peříčkový týden“, jehož výtěžek jsme předali této nadaci. Jsme rádi a vážíme si toho, že i my můžeme pomáhat ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let v celém Česku.

 „Novinky na Palmovce“

2.5.2019

Na Palmovce to žije!! V office centru Palmovka Open Park jsme otevřeli jak novou a útulnou kavárnu Costa Coffee, tak i krásné a příjemné občerstvení 1 minute!

Tak se stavte! Těšíme se na vás 🙂

 „Snídaně, která představila možnosti, jak nastartovat kariéru :)“

15.4.2019

Zúčastnili jsme se pracovní snídaně k představení nového projektu Career Boost Academy od organizace Nadání a dovednosti. Snídani jsme podpořili produkty z našeho francouzského pekařství PAUL a zástupcem z HR oddělení, který účastníkům představil možnosti a příležitosti, jaké mladým lidem nabízíme pro nastartování jejich pracovní kariéry.

 „Dlouhodobá spolupráce s Centrum Paraple“

22.3.2019

Pekařství PAUL právě zahájilo dlouhodobou spolupráci s Centrum Paraple, které se zaměřuje na pomoc lidem s poškozením míchy a snaží se jim zjednodušit návrat do normálního života.

Klientům centra zpříjemňuje sociálně rehabilitační pobyt a jedeme ve stylu #životjejízda.

 „Costa & Projekt Rozhled“

12.3.2019

Jsme součástí projektů, které mají smysl a jedním takovým je Rozhled realizovaný organizací Nadání a dovednosti o.p.s. Projekt Rozhled je zaměřený na mladé lidi z dětských domovů a my jsme díky této spolupráci mezi sebou přivítali novou kolegyni v Costa Coffee v Praze na Florenci, kde pracuje jako Baristka. Jsme moc rádi, že můžeme pomáhat těm, kteří to na prahu dospělosti nemají úplně snadné a potřebují pomocnou ruku.

 „4 tipy jak vést pracovní pohovor s člověkem s mentálním postižením“

14.2.2019

Obecně prospěšná společnost Rytmus ve spolupráci s námi natočila videoklip na téma „4 tipy jak vést pracovní pohovor s člověkem s mentálním postižením“. Krátký videoklip znázorňuje základní situace, které mohou nastat během pohovoru s člověkem se zdravotním postižením. Klip vznikl v rámci služby Podporované zaměstnávání, která pomáhá lidem najít a udržet si práci na běžném trhu práce. Jsme velmi rádi, že jsme se mohli podílet na tvorbě tohoto videa a doufáme, že pomůže dalším zaměstnavatelům s náborem kolegů s postižením. Video a dalších 15 rad pro zaměstnavatele nalezente na ZDE.

 „RELAY miluje!“

10.2.2019

Na vybraných prodejnách Relay jsme pro Vás připravili speciální valentýnskou nabídku! Ke koupi jakéhokoliv plyšového medvěda, obdržíte dárkovou valentýnskou tašku zdarma!

 „Lagardere na JOB FAIRu v OC Nový Smíchov!“

5.2.2019

V poslední lednový den jsme se zúčastnili JOB FAIRu v OC Nový Smíchov. Zájemcům o zaměstnání jsme představili možnosti práce v naší společnosti na HPP, zkrácené úvazky nebo i brigády. Nezastihli jste nás? Nezoufejte, napište nám na job@lagardere-tr.cz a přidejte se do našeho týmu.

 „COSTA COFFEE je SUPERBRAND!“

31.1.2019

Costa Coffee získala cenu Czech Superbrands 2019 ! Czech Superbrands je nejuznávanějším celosvětovým programem na hodnocení obchodních značek. Děkujeme!

 „COSTA COFFEE na Slovensku!“

21.1.2019

V pátek 18.1.2019 jsme otevřeli naší první kavármu Costa Coffee na Slovensku a to v Aupark Shopping Center v Bratislavě! Pokud máte cestu do Bratislavy, zastavte se na kávičku  Čeká na vás vyvoněná Costa v nejnovějším designu

 „Podpořili jsme mentoringový projekt Rozhled“

18.1.2019

V průběhu loňského roku jsme byli součástí projektu Rozhled, který je realizován organizací Nadání a dovednosti. Pro účastníky tohoto mentoringového projektu, kterými byli mladí lidé z dětských domovů, pěstounských péčí i jinak znevýhodněného sociálního prostředí, jsme na workshopy a semináře zajistili občerstvení v podobě baget i čerstvého pečiva z našich pekařství.

Ve spolupráci s touto organizací pokračujeme i v roce 2019 a jsme rádi, že budeme součástí projektů, které pomáhají potřebným.

 „Spolupráce s obecně prospěšnou společností Rytmus“

17.1.2019

V létě loňského roku jsme navázali spolupráci s agenturou podporovaného zaměstnávání Rytmus. Se spoluprací jsme začali v našem kavárenském konceptu COSTA COFFE, do kterého se nám podařilo najít uplatnění 2 kolegům se zdravotním postižením. Dále jsme přivítali novou kolegyni na naší centrále, která má na starosti mimo jiné denní úklid a zajištuje pořádek v zasedacích místnostech. Tímto naše spolupráce však neskončila, rozšiřujeme ji do dalších konceptů, a to do pekařství PAUL, Mr. Baker a Hello!. Těšíme se na další spolupráci a jsme rádi, že můžeme pomáhat se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením.

 „Nové pobočky PAUL“

8.1.2019

V roce 2018 jsme rozšířili síť prodejen PAUL o 3 nové pobočky – v centru DBK, v OC Letňany a na Hlavním nádraží. Už jste je navštívili všechny?

 „Nový Relay na Hlavním nádraží“

18.12.2018

11.12. jsme pro vás otevřeli nově zrekonstruovanou prodejnu Relay na Hlavním nádraží a to v novém svěžím a hravém stylu! Pro lepší orientaci v sortimentu ji lemují veselé piktogramy, sortiment je rozšířen o nabídku suvenýrů, bonboniér nebo i hraček pro děti a velkou novinkou jsou recyklovatelné, rozložitelné lišty, které jsou spolu s upouštěním od igelitových tašek naší cestou k lépe udržitelnému obchodu.

Tak se stavte! 🙂

 „Nové kavárny COSTA COFFEE“

18.12.2018

Ještě v čase předvánočním jsme pro vás otevřeli nové kavárny COSTA COFEE a to v pražském NC Fénix, Outletu Arena Moravia v Ostravě a Národním domě v Olomouci a nově zrekonstruovanou v OC Letňany Praha. Tak se určitě přijďte podívat a vychutnejte si naše speciální mandlové Caffe Latte 🙂 Těšíme se na vás!

 „Nové prodejny na Letišti Václava Havla“

15.12.2018

Na Terminálu 2 vznikla komerční zóna, jejíž součástí jsou nové 4 prodejny Lagardere Duty Free s.r.o. – Rituals a sortimentem zaměřené The Fashion Place. Návštěvníci si tak mohou pořídit cenově přijatelnou pánskou módu světoznámých značek jako Hugo Boss, Lacoste, Tommy Hilfieger nebo SuperDry. Na první pohled kolemjdoucí oslní lesk z The Fashion Place Accessories, kde kraluje značka Swarowki se svými bestsellery a novinkami v oblasti šperků a krystalů, hodinky prémiových značek Tissot, Certina, CK nebo Smart watches, a sluneční brýle luxusních módních značek Gucci, Prada a jim podobně. Dámy si přijdou na své v The Fashion Place Leather&Luggage, kde si mohou vybrat ikonickou kabelku La-Pliage od Longchamp v různých barvách a velikostech, elegantní kabelky Furla nebo si zde mohou rovnou vyměnit své příruční zavazadlo za luxusní kufr Samsonite. Po náročném nakupování si každý cestující může dopřát relax v obchodě Rituals, která přiláká nejen svou vůní, ale také zenovou atmosférou, která z obchodu vyzařuje. Díky našim vyškoleným asistentkám si můžete dopřát relaxační masáž rukou nebo si nechat odbornicí poradit při výběru jedinečných produktů. Rituals, jako jedna z mála značek na světě, zkombinovala kosmetické produkty (šampony, sprchové pěny, mýdla, peeling,..) a produkty pro domácnost (svíčky, vonné tyčinky, apod.). 

 „Stánek Lagardere Travel Retail na Profesia days“

15.11.2018

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější veletrh práce? To je Profesia days! Uchazeči o změstnání se s námi mohli potkat ve dnech 7.-8.11. na výstavišti PVA EXPO Letňany, kde jsme měli Lagardere Travel Retail stánek. Mezi 140 vystavovateli jsme byli nepřehlédnutelní a pro návštěvníky měli připravené nejen propagační materiály, ale i makronky z našeho francouzského pekařství PAUL. Návštěvníkům jsme prezentovali naši společnost i pracovní příležitosti, které aktuálně nabízíme. 

 „Účast na veletrhu práce v Centru Černý Most“

25.10.2018

V pátek 26.10. jsme se zúčastnili veletrhu práce v Centru Černý Most. Návštěvníkům jsme představili naši společnost Lagardere Travel Retail a informovali je o možnostech spolupráce jak na hlavní pracovní poměr, tak i zkrácený úvazek nebo brigádu.

 „COSTA slaví 10 let!“

15.10.2018

Costa Coffee je v českém kavárenském světě už 10 let. Řetězec začínal s jednou kavárnou v Praze, dnes se pyšní 48 pobočkami po celé republice. Ke kulatinám si Costa Coffee nadělila narozeninovou kampaň, která poběží v průběhu celého října a vyvrcholí až v listopadu, kdy byla první kavárna otevřena. Sledujte nás na našem facebooku a oslavte to s námi!

 „COSTA seznamuje“

25.9.2018

Náš „COSTAVAN“ v září vyrazil mezi studenty a to na Fakultní seznamovák pořádaný pro studenty fakulty informatiky a statistiky. Studentům jsme nabídli naši prémiovou kávu a představili možnosti flexibilních brigád v našich konceptech. Máte zájem o brigádu ke studiu i Vy? Napište na job@lagardere-tr.cz a přidejte se k nám.

 „Teribear hýbe Prahou a my jsme u toho“

19.9.2018

V průběhu září se po 10 dnů konala sportovně-charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou, které se za náš Lagardere Travel Retail tým zúčastnilo 62 běžců a kde se nám společnými silami podařilo naběhat úžasných 1902 km. Tímto počtem naběhaných km jsme obsadili výborné 26. místo a dětem tak vyběhali částku 57.060 Kč.  Vzhledem k celkové účasti více než 15.604 zaregistrovaných účastníků a 600 skupin jsme na svůj výkon náležitě pyšní 🙂 . Konečný výtěžek tohoto ročníku je 9.624.375 Kč. Tuto částku Nadace Terezy Maxové rozdělí mezi znevýhodněné děti, které to potřebují.

 „PAPER DOT.“

3.9.2018

Lagardere Travel Retail uvádí nový koncept tak trochu jiného papírnictví! Přijďte se podívat do naší první prodejny v prostorách vestibulu stanice metra Letňany – těšíme se na Vás!

 „UGO Očista

– nastartujte se na zimu!“

3.9.2018

Nachlazení, únava nebo špatná nálada? Tuhle zimu Vás nedostanou. Tedy když si pořádně dobijete baterky. Zaregistrujte se do UGO Očisty a buďte připraveni odolávat všem nástrahám mrazu.

Více o očistě najdete na www.ugoocista.cz.

 „Vyhrajte zájezd do Amsterdamu!“

29.7.2018

Costa Express pro vás ve spolupráci se společností Shell  připravili super letní soutěž, díky které si můžete užít prodloužený víkend v Amsterdamu!

Stačí když se v období od 15. července do 15. září 2018 vyfotíte se zakoupenou kávou Costa Express z benzinové pumpy Shell a pošlete své originální foto na e-mail soutez@costa-coffee.cz. Nejlepší snímek vybereme do 30. září 2018 a jeho autora odměníme zájezdem do Amsterdamu.

Více informací o soutěži a podrobnější pravidla najdete na Facebooku nebo na webu Costa Express.

Těšíme se na vaše fotografie!

 „Jdi za svým snem“

26.6.2018

Květen a červen byl ve znamení projektu „Jdi za svým snem“ v obchodním centrum na Chodově a na Černém Mostě. Projekt byl určen všem provozovatelům obchodních jednotek v těchto OC a zájemcům o práci z řad znevýhodněných mladých lidí. Jakožto provozovatelé jsme u toho nechyběli a zájemcům jsme ukázali možnosti spolupráce a zároveň i chod našich prodejen v reálném provozu.

Vyvrcholením celé akce byly „Dny pohovorů“, na kterých se zájemci o práci setkali se členy HR oddělení. Projektu jsme se rádi zúčastnili a navíc jsme z řad zájemců přivítali několik nových kolegů na našich provozovnách!

Novým kolegům přejeme hodně pracovních úspěchů!

Gratulujeme našim kolegům!

6.6.2018

Kolegové z našich gastronomických konceptů, kteří se minulý týden účastnili celofiremní soutěže Lagardere Foodservice Championship 2018 v přípravě kávy a sendvičů v Paříži skončili na krásných 2. místech!

Řetězec Costa Coffee reprezentovala Kateřina Vitoušová, nejlepší evropská baristka Costa Coffee loňského roku, a její cold drink (Ibiškové cortissimo) byl vyhlášen za nejlepší ze všech!

V sandwich competition soutěžili Michal Bareš (Paul) a Barbora Šmejkalová  (Pizza La Mia Stazione). Porotu pak originální recepturou a dobrým výkonem přesvědčil Michal Bareš.

Děkujeme a přejeme ještě hoooodně úspěchů!

Užijte si léto s pekařstvím PAUL!

4.6.2018

Přijde ochutnat naše letní speciály!

Třeba lněnou bagetu s krutí šunkou nebo jeden z osvěžujících salátů a to buď s řepou sous-vide a kozím sýrem nebo s bulgurem a grilovanou zeleninou!

Prostě si s námi užijte léto!

Naši pizzu si zamilujete!

3.6.2018

Vždy čerstvou a bohatě obloženou pizzu v Pizza La Mia Statione můžete nyní mít již za 25 Kč za 1/6 nebo od 149 Kč za celou Ø 40 cm pizzu!

A to již v 7 provozovnách v ČR!

Nechce se Vám čekat ve frontě? Pizzu si můžete jednoduše objednat po telefonu a přijít ji pouze vyzvednout na pobočku!

Už jste to zkusili?

2.6.2018

V Hello pekařství máme tradiční hořickou trubičku plněnou poctivou českou zmrzlinou!

A to za akčních 20 Kč!

Tak se určitě stavte a ochutnejte!

Nejdůležitější jídlo dne? Snídaně!

28.5.2018

Zpříjemněte si ráno křupavým máslovým croissantem s jahodovou náplní  Až do konce června ho ke kávě dostanete za zvýhodněnou cenu

Soutěžte s COSTA Pronto!

17.5.2018
Vyfoťte nám svoji objednávku z Costa Pronto na Hlavním nádraží v Praze, vložte ji do komentáře k tomuto příspěvku na  faceboooku COSTY nejpozději do nedělní půlnoci 20. 5. a napište, co si nejradši dáváte, když pospícháte. My potom v pondělí do 11:00 vybereme tři vítěze – ve hře jsou dva keramické termohrnky a jedna Costa karta nabitá na 500 Kč!

Více podrobností a úplná pravidla najdete TADY .

Veletrh pracovních příležitostí pro děti z dětských domovů!!

23.4.2018

V sobotu 21.4. jsme byli jedním z vystavovatelů na veletrhu pracovních příležitostí pro děti z dětských domovů, který připravila nezisková organizace Nadání a dovednosti. Veletrhu se zúčastnilo okolo 80 dětí z celé republiky. Dětem jsme představili Lagardere Travel Retail, jednotlivé koncepty a možnosti, které jim jako společnost můžeme nabídnout. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této akce a pomohli účastníkům rozšířit obzory. Bližší informace včetně fotografií naleznete ZDE:

Čerstvá svačina a dobrá káva, to je Bread & Co!

23.4.2018

S radostí oznamujeme, že v odletové hale Terminálu 2 byla otevřena nová kavárna Bread & Co, která nabízí čerstvé a zdravé svačiny, dobrou kávu a další horké a studené nápoje.

Jdi za zelenou! Těšíme se na vás!

SOUTĚŽ MINI MAKRONKY

23.3.2018

Soutěžte o ceny v celkové hodnotě 200 000 Kč

Pojďte slavit s námi a zapojte se do soutěže!

Co můžete vyhrát?

10 × poukázka do pekařství PAUL v hodnotě 10 000 Kč

100 × poukázka do pekařství PAUL v hodnotě 1 000 Kč

Více info ZDE

Soutěž trvá od 23. března do 5. června 2018.

Druhá prodejna We are FOOD LOVERS otevřena!

2.3.2018

Zastavte se v naší zbrusu nové prodejně We are FOOD LOVERS, kde najdete regionální produkty, ale i mnoho dalšího.

Prodejnu naleznete na Terminálu 1, za bezpečností kontrolou, mezi prsty A a B.

Hubiz má další prodejnu!

16.2.2018

Náš veselý koncept hubiz se rožšířil o prodejnu ve vestibulu metra Pankrác! Kromě barevných postaviček se můžete tešit na širokou nabídku pečiva, jogurtů či hotovek v krabičce. V nabídce jsou pak třeba i legendární Libeřské koláče, ale i denní tisk, tabák a další věci, které oceníte nejen na cestě do práce.

Tak se stavte!

Úspěch na světovém finále!

25.1.2018

Naše baristka Katka Vitoušová vyhrála třetí místo ve světovém finále Costa Barista roku 2017/18!

Doplnila tak své předchozí skvělé úspěchy, kdy v listopadu vyhrála nejen evropské kolo soutěže Barista roku ale i titul Speciální nápoj roku!

Katce MOC GRATULUJEME!!

Provozovna We are FOOD LOVERS otevřena!

19.1.2018

V pátek 18. ledna byla otevřena první prodejna We are FOOD LOVERS s regionálními produkty v nejvyšší kvalitě. Navštivte nás a prohlédněte si produkty a jejich příběhy.

Najdete nás na Terminálu 2, prst D, za security scanery.

Novinka! Pastami v PAUL!

Ochutnejte lahodnou bagetu s originál hovězím pastrami, okurkami, majonézou a hořčicí.

Kombinace všech ingrediencí si vás zaručeně získá.

CHILLI MANGO ČOKOLÁDOVÝ DORT

Vychutnejte si příjemně pálivé chilli v kombinaci s intenzivní chutí čokolády a svěžím mangem v zákusku Chilli mango čokoládový dort. Čokoládový korpus pojatý jako brownie s piškoty střídá mangová pěna korunovaná mangovou polevou a chilli vlákny.

Slavnostní otevření nové největší prodejny na Letišti Václava Havla. 

7. 6. 2017.  

Na letišti je otevřena nová prodejna s rozlohou téměř 1500 m2 s nejen širokou nabídkou parfémů, kosmetiky, alkoholických nápojů, cukrovinek, tabákových výrobků, drobné elektroniky a travel doplňků ale i lokálním koutkem, kde se tvůrci nechali inspirovat pražským Staroměstským tržištěm a propojili ho s moderním interiérem.

Široká nabídka lokálních specialit, charakteristická pro Českou republiku, je určena nejen zahraničním návštěvníkům, ale také těm, kteří letí navštívit příbuzné či známé a chtějí jim přivézt něco typického pro naši zemi.